http://ajansumb.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_display.svg

Item No. 01

Web Tasarım

Markanızı ilk defa duyan biri markanız ile ilgili daha fazla bilgi almak için sizce ne yapıyor?

Biz söyleyelim, hemen bir arama motoruna adınızı yazıyor ve sizin hakkınızda çıkan bilgiler doğrultusunda karar veriyor. Sizi en doğru anlatacak ilk mecra, sizin kontrolünüzde hazırlanan bir web sitesi. Adım adım web sitesi hazırlama sürecini yazalım.
1. Önce tanışıyor, kahvelerimizi yudumlarken sizin ihtiyaçlarınızı ve hedef kitlenizi belirliyoruz.
2. Bu doğrultuda hazırladığımız şablonları sunuyoruz.
3. Beğendiğiniz şablon ile ilgili bütün altyapıyı oluşturuyor ve site kurulumuna başlıyoruz.
4. Sitede yer alacak görsel ve yazılı içeriklere karar veriyoruz, eksik içerikleri tamamlıyoruz.
5. İçeriklere Google gibi arama motorlarından kolaylıkla ulaşılması için belirleyeceğimiz doğru anahtar kelimeler ile dominasyon çalışması yapıyoruz.
6. Bütün kurumsal maillerinizi kullanıma açıyoruz.
7. Son kontrol ve revizeleri yapıyoruz.

İlk içtiğimiz kahvenin kırk yıllık hatırı güzel çalışmamız ile taçlandığına göre her türlü güncelleme için irtibatta kalıyoruz.

http://ajansumb.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_elaboration_tablet_heart.svg

Item No. 02

Sosyal Medya

Sosyal ağlar, son yıllarda olağanüstü bir yükseliş trendi yakalayarak hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi. Facebook, Twitter ve Instagram’ın üç büyükleri oynadığı sosyal medyanın önemi şirketler tarafından artık daha iyi anlaşılıyor. Her geçen gün hayatımıza yeni bir sosyal ağ eklenirken kurumsal firmalar da bu yükselen trendini kendi avantajlarına çevirme gayretindeler. Eskiden bilançolarda ve karlılıkta yarışan firmalar, günümüzde sosyal medyada da yarışır hale geldiler.

Ajans UMB olarak sosyal medya hizmeti verdiğimiz şirketlerin hesaplarını özgün ve kaliteli içeriklerle güncel tutuyoruz. Bunun yanında markanızın müşterileriyle sosyal medya ortamında anlık ve etkili iletişim kurmasını sağlıyoruz. Sosyal medya reklam çalışmaları yapıyor ve ayrıca düzenli olarak sosyal medya hesaplarının analizlerini şirket yöneticileriyle paylaşıyoruz.

http://ajansumb.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/software_transform_bezier.svg

Item No. 03

Kurumsal Kimlik

Renkler, sloganlar, simgeler… Müşterilerinize kim olduğunuza dair doğru mesajı vermek için kurumsal kimliğinizin doğru tasarlanması şart!

Logo tasarımının yanı sıra, kurumsal renk ve font oluşturuyor, kurumsal kimliğinizi bütün uygulama ve şablonları ile teslim ediyoruz. Kartvizitlerden, antetli kağıda, zarf, bayrak ve ihtiyacınız olan bütün materyalleri hazırlıyoruz.

http://ajansumb.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_picture_multiple.svg

Item No. 04

Fotoğraf Çekimleri

Görselin gücüne inanıyoruz. Dijital dünyada görselin verdiği mesajın ve kalitesinin ne derece önemli olduğunun da farkındayız. Bu konudaki yeterliliğimizi, donanımımızı ve özgün bakış açımızı, şirketlerin mekan, personel, iş ve ürün fotoğraflarını karelerken kullanıyoruz. Ajans UMB olarak bu hizmeti sağlarken her bir karenin şirketin kurumsal kimliğine uyumlu bir imaj sergilemesine özen gösteriyoruz.

http://ajansumb.com/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_video.svg

Item No. 05

Video Çekimleri

Sizi ve çalışmalarınızı, kısa zamanda en eğlenceli ve en etkili şekilde anlatmak için, size özel müzik, seslendirme, grafik çalışmaları ve çekimler ile video ekibimiz de hizmetinize hazır.

Siz, sizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde anlatan tanıtım filmlerinizi, fuar, sempozyum ve panellerde kullanırken , biz filmlerinizin sosyal medya ve web sitesine uygun formatlarını hazırlayarak dijital platformlarda hedef kitlenize ulaştırıyor olacağız.

Film Hazırlama Sürecimiz

1. Nasıl bir filme ihtiyacınız olduğunu anlamak üzere bir araya geliyor, tüm detayları konuşuyoruz.
2. Talepleriniz doğrultusunda size, örnek filmler ve senaryolar sunuyoruz.
3.Beğendiğiniz senaryo üzerinden çekim günü belirliyor ve müzik ve seslendirme ve detaylı senaryo çalışmasını başlatıyor ve onayınıza sunuyoruz.
4.Onayladığınız senaryo üzerinden filmi çekiyoruz.
5.Çekimleri kurgulayıp, ses ve grafikleri ekleyerek ilk kurguyu size sunuyoruz.
6. İstediğiniz kısımlardaki tüm revizeleri yapıyor ve bir kahve eşliğinde, filmin son halini birlikte izliyoruz.
7. Her şey istediğiniz gibiyse filmin istediğiniz tüm formatlarda çıkışlarını alarak teslim ediyoruz.

İyi seyirler…